DOLNOŚLĄSKA AGENCJA PRACY DLA PARCODAWCÓW

POŚREDNICTWO

Wyręczymy Cie w rekrutacji!

ZOBACZ WIĘCEJ

OUTSOURCING

Wyręczymy Cie w rekrutacji oraz zatrudnieniu!

ZOBACZ WIĘCEJ

DORADZTWO

Doradzimy jak zatudnić cudzoziemców!

ZOBACZ WIĘCEJ

POŚREDNICTWO

Na czym polega pośrednictwo w znalezieniu pracownika?

    Na zlecenie kontrahenta, przejmujemy na siebie cały proces rekrutacji oraz doboru odpowiedniego kandydata na podstawie Państwa wymagań. 

Jesteśmy w stanie poszukiwać dla Państwa pracowników zarówno z Polski jak i z Ukrainy. 

    Możemy znaleźć pracowników fizycznych do różnych branż, z różnym doświadczeniem oraz znajomością języka. Ponadto dla pracowników zza wschodniej granicy możemy pomóc załatwić wszystkie sprawy związane z potrzebnymi dokumentami z Powiatowego Urzędu Pracy lub Urzędu Wojewódzkiego.

 

OUTSOURCING

     Podobnie jak w przypadku pośrednictwa w znalezieniu pracownika, jesteśmy   w stanie zrekrutować pracowników zarówno z Polski jak i Ukrainy niemalże do każdej z branż.

 

Jednak na czym polega outsourcing pracowniczy? 

     Na podstawie zawartej umowy o świadczenie usług outsourcingowych, przejmujemy obsługę danej części firmy (w tym wypadku zapewnienia pracowników na dane stanowisko). 

     Do naszych świadczeń należy przeprowadzanie rekrutacji oraz zatrudnie wybranych kandydatów. Zobowiązujemy się również do przejęcia wszelkich spraw związanych z zatrudnianiem pracowników (kwestie księgowo - kadrowe).

 

Jaka jest tego zaleta? 

 

    Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem, co znacząco odciąża firmę i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Ponadto za cały koszt zatrudnienia pracownika wystawiamy fakturę VAT, co wiąże się z korzyścią podatkową dla Państwa firmy.

 

DORADZTWO

     Poprzez nasze doświadczenie, możemy zaoferować Państwu ofertę abonamentu na obsługę dokumentacji pracownika zza wschodniej granicy. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli zdecydowali się Państwo na zatrudnienie cudzoziemca u siebie w firmie, jednak nie chcecie zajmować się prowadzeniem jego dokumentacji związanej z pobytem, czy oświadczeniem o powierzeniu pracy, jesteśmy w stanie Was wyręczyć.

 

    Kolejną usługą, którą jesteśmy w stanie zagwarantować jest audyt dokumentacji. Przeprowadzamy go wraz z naszym biurem księgowym oraz kancelarią prawniczą pod naszym nadzorem oraz dyspozycją w celu weryfikacji, czy w Waszej firmie dokumentacja dla pracowników prowadzona jest poprawnie, dokumenty składane są prawidłowo oraz czy terminy są zachowywane.

 

praca niemcy praca w niemczech praca de sezonówki praca sezonowa praca za granicą praca bez języka praca bez doświadczenia praca berlin praca monachium praca hannover praca hanower praca bonn praca lipsk praca hamburg spawacze niemcy rolnictwo niemcy praca w rolnictwie praca w niemczech bez doświadczenia praca u bauera praca niemcy praca dojczland arbeit jobs deutschland agencja pracy jelenia góra agencja pracy z jeleniej góry agencja pracy dolny sląsk dolnośląska agencja pracy praca przez agencje agencja pracy dap dap24 praca de praca saksy zbiory praca na wakacje praca wakacyjna praca na wakacje praca zbiory wakacje 

© 2019 by anCNOC Sp. z o.o.
 

anCNOC Sp. z o.o.

Czarnieckiego 1

58 - 560 Jelenia Góra

nr KRAZ 17251